Web RockMoto vejkend.-  4. května 2010

-      -       -      -      -      -      -      -      -      -      -      -   

Dělnický dům Hrádek n. N.-  3. února 2010

-      -       -      -      -      -      -      -      -      -      -      -   

Mladá fronta Dnes-  13. července 2009

  -      -       -      -      -      -      -      -      -      -      -      -   

Naše adresa Teplicko-  13. června 2009

Rozhovor s legendou naší revivalové scény

Během Lázeňských slavností vystoupil na Malé scéně se svou kapelou Joe Satriani Revival Band známý reportér TV Nova Ivan Berka. Přestože je jeho matiční médium pokládáno za komerční, rozhodně se to  nedá říci o hudbě jíž Berkova kapela hraje.  Ivan nám poskytl krátký rozhovor, nebyl bohužel čas na delší, neboť krátce po skončení  jejich koncertu spěchal  za další štací do Liberce.

 

Red.: Jak se Vám líbí zahájení lázeňské sezóny? Je o vás všeobecně známo,  že tu  nejste letos poprvé.
IB: Zahajování lázeňské sezóny v Teplicích má již řadu let dobrou tradici a považuji je osobně za velmi zdařilé akce, jež -dovolí-li to čas - rád navštívím.  Letos tady však poprvé hraji a tím se jí i aktivně účastním. Mohu říci, že se mi zde popravdě líbí, přestože jsem stihnul  zatím jen svůj vlastní koncert.

Red.:Jak jste vnímal celkovou atmosféru vašeho koncertu?
IB:Bylo to dobré, přišlo hodně lidí. Sám jsem byl příjemně překvapen  uvolněnou atmosférou plnou pohody, jíž nenarušil ani opilec s vařečkou v uchu.  Nejvíce se mi však  líbí, že tu neustále proudí úplné řeky lidí, takže nás poslouchají, aniž by třeba o nás vůbec stáli.

Red.: Co říkáte na počasí?
IB:  Počasí se vydařilo, pršet začalo přesně ve chvíli, kdy jsme se loučili s posluchači. Přesně jak  to předurčil známý teplický meteorolog  Novák, můj přítel z vašeho města.

Red.: Co by jste vzkázal teplickým občanům?

IB: Ať se podívají na Joesatriani.cz, protože vím, že mí Tepličané mi rozumějí.

Red.: Děkuji za rozhovor.
IB: Není  zač.

  -      -       -      -      -      -      -      -      -      -      -      -   

Agentura Mediafax-  18. dubna 2009

Vozíčkářům na jejich libereckém plese rozproudila krev zpěvačka Heidi Janků V pořadí pátý reprezentační ples vozíčkářů z celé republiky se uskutečnil v sobotu večer v libereckém Centru Babylon. Jednatelka pořadatelské společnosti ESY Handicap Help Lenka Zimmermannová řekla agentuře Mediafax, že letošní hvězdou večera byla zpěvačka Heidi Janků. „Na zpěvačku Heidi Janků reagovali ihned vozíčkáři, jejich rodinní příslušníci a přátelé. Všichni zaplnili taneční parket už při první písničce,“ řekla agentuře Mediafax jednatelka společnosti ESY Handicap Help Lenka Zimmermannová. Dodala, že ples zahájila a moderovala česká miss Diana Kobzanová spolu s Jaromírem Štěpánkem V hudebním programu vystoupila ještě jablonecká skupina S. R. O. a zejména dynamická liberecká skupina Joe Satriani.cz hudebníkem a zároveň reportérem TV Nova Ivanem Berkou. Ples vozíčkářů podpořilo město Liberec, společnost Termizo, Nadace Syner, Gipsy handicap Help, Nadace Škola hrou a další sponzoři

 

  -      -       -      -      -      -      -      -      -      -      -      -       

 

 

České motocyklové noviny-  2. května 2009

 2008-2009 IMagine | Celkem návštěv: | Online monitor: |